Без мораторію на відключення від комунальних послуг Україна опиниться на межі техногенної катастрофи, – «Наш край»

Якщо Верховна Рада не ухвалить цього тижня мораторій на відключення від комунальних послуг, газові олігархи будуть далі продовжувати шантажувати українські міста, а країна опиниться на межі техногенної катастрофи. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що на розгляді Верховної Ради знаходиться законопроект від «Нашого краю», який запобігає відключенню об’єктів соціальної інфраструктури та їхніх постачальників тепла від газу.

«Наш закон гарантуватиме, що лікарні, садки та школи ні за яких умов не будуть відключені від постачання тепла», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що без ухвалення змін до законодавства, олігархи будь-якої миті можуть залишити всю соціальну інфраструктура любого міста без тепла під час опалювального сезону.

«Слідом за Кропивницьким, Славутичем та Смілою, під загрозою відключення від газопостачання опинилось місто Теплодар Одеської області. Причина – нібито заборгованість міста перед ПАТ «Одесагаз»у розмірі 4,3 млн грн. Власник облгазу у будь-який момент може залишити 10-тисячне місто у 20-ти градусний мороз без тепла тільки тому, що закон дозволяє йому це зробити. Верховна Рада має ухвалити цього тижня мораторій на відключення міст від комунальних послуг», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він закликав правоохоронні органи дати правову оцінку діям керівництва «Одесагаз», які мають намір залишити місто без тепла та газу взимку, а депутатів негайно ухвалити законопроект від «Нашого краю», який заборонить олігархам відключати міста від тепла.

Деталі — https://goo.gl/JKet1t

Теги: , , , ,