Звіт за 2017 рік депутатів Березанської районної ради 7 скликання, обраних від політичної партії «Наш край»

У Березанській районній раді партію «НАШ КРАЙ» представляє 5 депутатів, які входять до депутатської фракції: В.І.Бізіков, Л.Л.Шипова, С.М.Черненко, Л.В.Балан та голова районної ради Гуртовий В.М.

У своїй діяльності депутати керуються Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян».

За звітний період брали участь у підготовці та роботі  9 пленарних засідань районної ради, засіданнях постійних депутатських комісій  районної ради.

Двоє представників партії очолюють у районній раді постійні депутатські комісії: Бізіков В.І. —  постійну комісію районної ради з питань регіонального розвитку, розвитку зон відпочинку та туризму, екології, охорони навколишнього середовища , використання природних ресурсів, Шипова Л.Л. — постійну комісію соціальної  та гуманітарної політики, законності депутатської  діяльності та етики.

Депутати постійно працюють у тимчасових та контрольних комісій, що утворювалися рішеннями сесій та постійних комісій, виступають ініціаторами проектів рішень та звернень районної ради. Так, депутатом Бізіковим В.І. було ініційовано прийняття рішення районної ради  про надання адресної допомоги онкохворим громадянам.

Депутати фракції «НАШ КРАЙ» постійно проводять зустрічі з виборцями, трудовими колективами і громадськими організаціями, підприємствами, установами, організаціями, органами місцевого самоврядування, є організаторами та учасниками різноманітних заходів.

Депутатські кошти, які надаються депутатам на виконання депутатських повноважень та доручень виборців, було спрямовано на соціальні потреби району. На заклади освіти сіл Калинівка, Данилівка, Лимани, Красне надано 38 тис грн (придбання комп’ютеру, принтеру, меблів, будматеріалів, віконних блоків), крім того, на Березанську музичну школу надано біля 12 тис грн на придбання музичної апаратури; закладам культури сіл Рибаківка, Тронка, Лимани надано 10 тис грн (придбання стільців,  конвекторів, вікон); в Березанську ЦРЛ направлено біля 13 тис грн на укріплення матеріально-технічної бази, в т.ч. на придбання проявочного комплексу  в рентгенкабінет; заходи протипожежної безпеки управлінню соціального захисту населення направлено 9 тис грн; храмам с.Рибаківка та смт Березанка – 5 тис на будівельні матеріали.

Також, на звернення громадян  району, надано матеріальної допомоги на суму 58 тис грн.

Депутати фракції «НАШ КРАЙ» у своїй діяльності дотримуються принципу першорядної важливості вирішення проблем виборців, тому і надалі будуть відстоювати інтереси громадян Березанського району та пропонують співпрацю усім політичним силам, які мають на меті конструктивну діяльність на благо громади.

 

Теги: , , , , ,