«Наш край» привітав переможця та номінантів ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

«Наш Край» в особі депутата Миколаївської міської ради В’ячеслава Карцева привітав переможця ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ім. Б.І. Молчанова Віктора Азарова в номінації «Фізична культура».

«Мені дуже приємно вітати сьогодні всіх Вас. Перемога Віктора Азарова – це перемога кожного з вас, перемога школи. Бажаю Вам, шановні мої педагоги, і надалі примножувати здобутки освіти м. Миколаєва та пишатися результатами, досягненнями своїх вихованців. Цією перемогою наша школа №4 довела свій професіоналізм та високу компетентність вчителів», — зазначив в привітальному слові В’ячеслав Карцев.

Також від імені голови Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрія Кормишкіна переможцю було вручено подяку за високий професіоналізм, самовідданість справі підготовки і виховання талановитої спортивної молоді та вагомий внесок у розвиток фізичної культури іспорту міста Миколаєва, а також спортивний інвентар для вихованців навчального закладу.

Окрему подяку Вячеслав Карцев висловив Світлані Адмаській, вчителю української мови та літератури, яка також брала участь в конкурсі та посіла 4 місце. За словами депутата, вчителька уже більше 11 років працює в школі №4.

«Учитель року 2018» проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».

На Миколаївщині переможцями ІІ обласного етапу конкурсу стали:

Номінація «Українська  мова та література» — Герасименко Світлана Володимирівна, учитель ЗОШ №28

Номінація «Фізика» — Цуркіна Тетяна Валентинівна, учитель Першої української гімназії імені Миколи Аркаса

Номінація «Німецька мова» — Заяць Володимир Михайлович, учитель ЗОШ №1 імені О. Ольжича

Номінація «Фізична культура» — Азаров Віктор Іванович, учитель ЗОШ №4

Конкурсні випробування третього (заключного) туру проводитимуться у квітні 2018 року в очній формі та передбачатимуть два етапи: відбірковий та фінальний. Під час відбіркового етапу конкурсанти пройдуть тестування з фахової майстерності, виконають практичну роботу та продемонструють методичну компетентність. На фіналістів, які успішно пройшли попередній етап, очікують конкурсні випробування «Урок» та «Навчальний проект».

Завершальні змагання пройдуть у чотирьох регіонах. Зокрема, учителі української мови та літератури будуть змагатися в Рівному, фізики – в Івано-Франківську, німецької мови – в Луцьку, а фізкультури – у Запоріжжі.
Крім премії, переможці отримають звання «Заслужений вчитель України», а лауреати – грамоти Кабміну та Верховної Ради України.

Теги: , , ,