На Миколаївщині «Наш край» спільно з групою компаній «ПАЕК» пустив техніку, щоб розчистити дороги від снігу

У зв’язку з сильними снігопадами і хуртовинами голова Миколаївської обласної організації «Наш Край», генеральний директор групи компаній «ПАЕК» Юрій Кормишкін пустив техніку, щоб розчистити від снігу дороги в різних районах Миколаївської області.

Відзначимо, що районна влада з наближенням негоди підготували техніку райавтодорів до прибирання снігу, однак її виявилося недостатньо, тому і в цьому році забезпечити проїжджаємість допомагає компанія «ПАЕК».

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Юрій Кормишкін і група компаній «ПАЕК» прийняли рішення забезпечити технікою Єланецький, Вознесенський і Снігурівський райони. Втім, з огляду на очікуване погіршення погодних умов, аграрій також пустить техніку для розчищення снігу і на інших напрямках.

— З року в рік до нас звертаються люди з проханням про допомогу в розчищенні доріг від снігу. Після негоди райони часто опиняються повністю відрізані від центру, але ж місцевим жителям необхідно дістатися, як на роботу, так і в лікарню в разі чого. Ми — соціально орієнтована компанія, тому і я, і керівники підприємств, які входять в групу компаній «ПАЕК», завжди ставляться з розумінням до проблеми і беруть на себе витрати на розчищення доріг, — заявив Юрій Кормишкін.

Варто зазначити, що представники влади та мешканці району дякують «Нашому Краю» в особі Юрія Кормишкіна і компанії «ПАЕК» за надану допомогу, адже без його техніки до населених пунктів просто неможливо було б доїхати. Нагадаємо, в минулому році компанія також допомагала розчищати дороги в області під час сильних снігопадів. Також керівник підприємств допомагав забезпечити проїжджаємість у віддалених мікрорайонах Миколаєва.

 

Теги: , , , ,