Що зміниться в Україні у березні: страхові виплати, військові пенсії, ціни і тарифи

З першим місяцем весни в Україні змінюється порядок страхових виплат усім потерпілим на виробництві, військові мають почати отримувати перераховані пенсії, зміниться ціна на газ для промислових споживачів. Які зміни чекають українців з 1 березня, повідомляє УНН.

Підвищення страхових виплат

З 1 березня 2018 року будуть перераховані страхові виплати усім потерпілим на виробництві та особам, які мають право на страхові виплати у зв’язку з втратою годувальника, який загинув внаслідок нещасного випадку на виробництві. Підвищений на 20% розмір щомісячних страхових виплат отримають понад 200 тисяч осіб. Для перерахунку з 1 березня 2018 у бюджеті Фонду соціального страхування України передбачено понад 1 млрд гривень.

Пенсії військових підвищать

Уже починаючи з березня в уряді пообіцяли підвищення пенсій військовослужбовців. В середньому пенсії підвищать на 1,5 тис. грн. Перерахунок стосуватиметься 498 тисяч військових пенсіонерів. Пенсію перерахують з 1 січня 2018 року.

Навесні в Україні подорожчають усі без винятку продукти харчування. Подорожчання усіх без винятку товарів та послуг спровокує підвищення цін на електроенергію, вважає економічний експерт Андрій Новак.

Газ для промисловості знову подешевшає

«Нафтогаз» зменшив березневі ціни на газ для промимловості. Так, ціни на газ на березень для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання будуть на 14,1% та 12,3% відповідно, порівняно із цінами на лютий 2018 року.

Зміни у кур’єрській доставці

«Укрпошта» запускає оновлену послугу кур’єрської доставки з 1 березня. Оновлення послуг кур’єрської доставки буде проходити поетапно. Стартує масштабна програма розвитку кур’єрської доставки зі столиці, а в подальшому буде масштабована на всі обласні центри країни.

Зміна режиму роботи на КПВВ на Донбасі

З 1 березня всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування на Донбасі переходять на весняний період роботи, через що встановлюється новий графік. Зокрема, контрольно-пропускні операції осіб та транспортних засобів будуть здійснюватися щоденно з 7:00 до 18:30. Таким чином, час роботи КПВВ збільшується, оскільки у зимовий період контрольні пункти працювали з 8:00 до 17:00.

Джерело: УНН
Теги: , , , , , ,