“Наш край” розпочав підготовку до парламентських виборів, – Олександр Мазурчак

Основна мета, яка стоїть сьогодні перед партією “Наш край”, – це участь у парламентських виборах і створення потужної та впливової фракції у Верховній Раді. Про це під час виступу на з’їзді партії заявив її співголова Олександр Мазурчак.

За словами Олександра Мазурчака, 2018 рік стане визначальним перед наступним великим роком виборів Президента та Парламенту.

“Ми вже сьогодні входимо із вами у передвиборчий цикл. Наша мета — участь у найближчих парламентських виборах року та створення потужної та впливової фракції у Верховній Раді. “Наш край” має бути готовим брати участь і в президентських виборах, і в парламентських. У якому форматі це буде відбуватися — ми будемо визначатися додатково”, – заявив Мазурчак.

Він також додав, що партія “Наш край” у 2017-му році остаточно закріпилась серед лідерів місцевих виборів.

“Наші результати на виборах у ОТГ дають нам привіт ставити перед собою амбітну мету. На сьогодні ми маємо 4-те місце за кількістю депутатів місцевих рад (3744), 3-тє місце за кількістю голів в ОТГ (11) та 5 місце за партійними списками в міських радах ОТГ (423). На виборах 24 грудня ми отримали 4-й серед політсил результат (62 депутати місцевих рад), а на виборах 29 жовтня ми вибороли 5-те місце (162 депутати місцевих рад)”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії на з’їзді також подякував усім партійцям за активну роботу на виборах у ОТГ.

Як відомо, “Наш край” входить у п’ятірку лідерів серед партій за кількістю обраних депутатів у ОТГ за результатами усіх виборів в новостворених громадах.

Теги: , , ,