Максименко: Я готовий відстоювати створення КП «Центр туризму Миколаївщини»

На найближчій сесії депутати Миколаївської облради розглянуть питання про створення комунального підприємства «Центр туризму Миколаївщини». Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав начальник управління з питань молоді та туризму Миколаївської ОДА, ініціатор створення підприємства, депутат Вознесенської районної ради від партії «Наш Край» Олександр Максименко.

За його словами, підприємство необхідно області для розробки і реалізації туристичних продуктів, без яких нічого говорити про розвиток туризму Миколаївщини.

«Навіщо?! От скажіть, навіщо ми розробляємо туристичні продукти для об’єднаних громад? Навіщо ми рекламуємо область на виставках в Києві і Львові? Хто поведе, повезе, зустріне туристів на Миколаївщині? Хто надасть їм послуги? Навіщо були всі напрацювання нашого управління по формуванню маршрутів, туристичних продуктів, навіщо ми залучаємо до співпраці ОТГ і обіцяємо, що привеземо до них туристів, якщо возити нікому? Навіщо писати тексти пісень і музику, як немає інструментів і музикантів, які будуть її грати? Тепер буде кому — КП «Туристичний центр Миколаєва», — написав він.

Максименко підкреслив, що готовий захищати питання про створення підприємства на найближчій сесії Миколаївської облради.

«Я готовий до захисту цього питання перед депутатами. Наприклад, ми розробили серію туристичних продуктів «Подорожуйте на Ракеті». Поки Ілон Маск готує подорожі ракетою на Марс, ми пропонуємо вам ознайомитися з можливістю подорожей, заснованих на пасажирських перевезеннях модернізованого судна «Ракета» компанії «Нібулон» по річці Південний Буг в Актовський каньйон, до озера Баластне, Мотоболу та музею Кібрика в Вознесенську», – резюмував він.

Теги: , , , , , , , ,