Голова «Нашого Краю» привітав жінок Миколаївької облради з 8 березня

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав жіночий колектив обласної ради зі святом весни — 8 березня. Депутат подякував представницям прекрасної статі за відповідальну роботу, за те, що жіночий апарат обласної ради щодня вирішує безліч важливих для нашої області питань. Про це повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Напередодні 8 березня — Міжнародного жіночого дня, депутат обласної ради Юрій Кормишкін привітав жінок Миколаївщини зі святом.

«Щороку весна починається з прекрасного свята — Міжнародного жіночого дня. Наші жінки, як весняний подих і промінь сонця, вони радують своєю красою і різноманітністю почуттів. Я вдячний, що у всіх сферах діяльності мене оточують чудові жінки. Дорогі жінки, я від щирого серця вітаю вас з вашим святом! Ви робите чоловіків мудрішими і сильніше, і саме завдяки вашій любові і доброті, ми долаємо труднощі, не втрачаємо надії і віримо в краще в скрутну хвилину. Бажаю вам весняного натхнення, чистої любові і мирного неба. І нехай в цьому році весна розпочалася з морозу, я бажаю, щоб у ваших серцях завжди жило тепло », — вітає Кормишкін жінок з 8 березня.

Теги: , , , , , ,