Низький уклін та шана, — депутат Сергій Кантор вітав жінок ветеранів паці зі святом

В переддень Міжнародного жіночого дня – 8 березня депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш Край», голова Наглядової ради ПАО «Завод «Екватор» Сергій Кантор вітав жінок ветеранів праці з прекрасним святом весни.

Більше трьох сотень жінок прийшли на свій рідний завод, на якому довгий час працювали і який, за їхніми словами, став для багатьох другою домівкою.

«Заводчане» — це не просто слова, які пояснюють, де ти працюєш. Це спосіб життя. Це все твоє життя. Навіть, 10 років по виходу на пенсію, ми, як одна родина: дружимо, спілкуємось, підтримуємо один одного. Ще не було такого, щоб якесь свято проходило без нас, ветеранів. На старості років ти це цінуєш і розумієш. Сьогодні ми вже нічого не можемо дати ні місту, ні заводу, але до кольок в серці приємно, що те, що ти робив цінують і досі», — говорять колишні працівники заводу.

В свою чергу, Заслужений машинобудівник України Сергій Кантор, виступаючи перед жінками ветеранами праці, низько схилив голову, дякуючи за те, що вони і досі є частиною «Екватора», частиною рідного краю. Він зазначив, що допоки буде битися його серце, він буде намагатися бути поряд з усіма, хто цеглина за цеглиною будував підприємство, розбудовував місто.

«У нашого заводу є серце. І це серце – це ви, ті, хто працювали і працюєте тут. Ті, хто творять історію і славу нашого підприємства. Я щиро бажаю вам, шановні наші жінки, міцного здоров’я, щастя і любові. Щоб ще не один рік ми так збирались разом в цій залі. Я вдячний кожному з вас, особливо жінкам, за вашу силу, терпіння, самовідданість і віру в усі наші починання. Ви, ветерани, це наш тил, наша мудрість», — підкреслив Сергій Кантор.

 

Теги: , , , , , ,