«Наш край» закликає снігурівчан формувати програму ініціатив щодо підвищення якості життя в місті

Партія «Наш край» звертається до мешканців Снігурівки з пропозицією взяти участь у формуванні списку-програми ініціатив і побажань щодо підвищення якості життя в місті. Про це йде мова на сторінці «Наш Край Снигиревка» в Facebook.

Зазначається, що пропозиції можуть бути як особисті, так і колективні. Їх можна направляти в особистих повідомленнях або коментарі на сторінці партії в Facebook, на електронну пошту [email protected], а також можна принести до приймальної за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова 15, 2-й поверх.

«Для чого нам це все? Ваші побажання стануть основою пріоритетів, які буде відстоювати «Наш Край» в нашому місті. Зібрані ініціативи дозволять нашій команді розробити програму дій, яка потім, за допомогою наших депутатів, активістів, представників бізнесу будуть впроваджуватися в життя, шляхом внесення змін до місцевих і обласних програм, а також за допомогою залучення інвестицій», — повідомляють в партії.

«Просимо жителів Снігурівки не зациклюватися на якійсь одній сфері. Кожен з вас бачить наше місто по-своєму, тому ми і пропонуємо об’єднати всі наші ідеї і зусилля для того, щоб спільно з вами крок за кроком робити Снігурівку кращою», — йдеться в повідомленні.

Теги: , , , , , ,