«Наш край» закликав депутатів звернутися до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з вимогою забезпечити в повній мірі безперебійний хід виконання ремонтних робіт траси Н-14 вже в 2018 році

Фракція політичної партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді закликає колег-депутатів розробити та затвердити на найближчій сесії облради звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з вимогою забезпечити в повній мірі безперебійний хід виконання ремонтних робіт траси Н-14 вже в 2018 році, відповідно до затвердженої Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки.

Питання ремонту траси Н-14 – проблема не одного десятку років. За цей час було багато спроб, заяв та обіцянок відремонтувати «пекельно зруйновані» дороги, та віз і донині там. З кожним роком все важче долати шлях від Миколаєва до Кропивницького. Стратегічно важлива траса, яка є основною сполучною дорогою регiонального значення мiж Кiровоградською i Миколаïвською областями, практично непроїзна. Ями місцями — глибиною до метра. Водії, яким доводиться їздити за цим напрямком, називають ділянку Н-14 «трасою смерті».

Переконані, якщо фінансування ремонту траси Н-14 буде розпочато в 2018 році,  це дасть можливість нарешті зробити реальні кроки по відновленню безпечного дорожнього сполучення.

Саме тому пропонуємо колегам-депутатам Миколаївської обласної ради підтримати пропозицію щодо звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з вимогою забезпечити фінансування початку ремонтних робіт траси Н-14 не через рік-два, а в поточному році. В тому числі пропонуємо в зверненні окремим пунктом визначити пропозицію, щоб ремонт починався не від кордону з Кіровоградською областю, а від села Возсіятське Єланецького району, що дозволить охопити ремонтними роботами і інші населені пункти Єланецького району, зокрема Водяно-Лоріно.

Впевнені, що наша консолідована позиція з цього питання приверне увагу Уряду та народних депутатів України і ми зуміємо наполягти розпочати ремонт траси Н-14 вже в 2018 році.

Теги: , , , , , , , , , ,