«Наш Край» виступив за підтримку приватного сектору Миколаєва

Депутат Миколаївської міської ради від фракції «Наш край» Сергій Карцев запропонував створити програму 90/10 для жителів приватних секторів міста. Аналогічна програма вже використовується жителями, в чиїх будинках створені організації співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Про це він заявив 13 березня під час наради в Заводський адміністрації.

Відзначимо, програма співфінансування поточних і капітальних ремонтів 90/10 передбачає 90% фінансування з міського бюджету, а 10% — самих жителів. Сергій Карцев заявив, що програма успішно працює в ОСББ, тому і для приватних секторів вона теж буде актуальною.

— Два роки тому депутати міськради розробили програму «90/10» для ОСББ. Програма пройшла і сьогодні ОСББ вже боряться за те, щоб потрапити в програму і покращувати свої житлові умови. Давайте готувати програму «90/10» для приватного сектора. Я готовий надати масу аргументів, чому ця програма буде працювати. Приватник дуже дбайливо ставиться до прилеглої території. Якщо він вкладе туди одну гривню своїх власних грошей, то, повірте, навколо будуть і полисадник, і квіти, і дерева, — сказав Сергій Карцев.

Тимчасово виконуюча обов’язки Миколаївського міського голови Тетяна Казакова поцікавилася, чи можливий такий варіант з юридичної точки зору. Глава Заводського району Віктор Дмитрук запевнив, що можливий. Питання знаходиться на розгляді.

 

За матеріалами НикВести

Теги: , , , ,