«Наш край» висловлює співчуття з приводу смерті екс-голови Єланецької райради Володимира Присяжнюка

Голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Кормишкін висловив співчуття з приводу смерті екс-голови Єланецької райради Володимира Присяжнюка.

«Смерть нишпорить під дверима, коли її зовсім не чекаєш. Так вийшло і сьогодні. Після важкої хвороби передчасно пішов з життя колишній голова Єланецької районної ради, а потім перший заступник голови райради Володимир Петрович Присяжнюк. На його долю випало чимало випробувань, але кожне з них Володимир Петрович переносив стійко і за свої недовгі прожиті роки, а 66 років — це дуже небагато, він встиг зробити безліч гарних речей для свого рідного краю, а тому вийшов на пенсію з пошаною. Я висловлюю щирі співчуття родині Володимира Присяжнюка, всі разом ми будемо зберігати в своєму серці світлу пам’ять про нього, як про добру та гідну людину», — зазначив Кормишкін.

 

Володимир Присяжнюк народився 13 січня 1952 року у с. Полянецьке Одеської області. У 1978 році закінчив навчання в Одеському державному університеті імені І. Мечнікова. У 1978-1980 рр. працював вчителем в єланецькій школі, потім лектором в райкомі партії, а згодом — секретарем парткому колгоспу «40 років жовтня». З 1992 року по 200о р. працював на різних посадах в Єланецькому ПТУ-40.

У 2000-2001 р. очолював відділ освіти Єланецької РДА, з 2001 по 2002 р. був першим заступником голови Єланецької РДА. З 2002 по 2006 р. — головою Єланецької райради.

Трудовий шлях він закінчив у 2010 році на посаді заступника голови Єланецької райради.

 

Теги: ,