«Поки не буде звіту – не буде і змін у програмі», — «Наш Край» вимагає результатів роботи правоохоронців

Депутати Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» вимагають від правоохоронців звіту про профілактику злочинності на території Миколаївської області та щодо результатів їхньої діяльності. Поки не буде звітності – не буде і внесення змін в цільову програму, а відповідно і фінансування, запевняють депутати. Такого рішення депутати досягли сьогодні в ході засідання постійної депутатської комісії Миколаївської обласної ради з питань АПК.  Так депутати відмовились виносити на сесію облради проект рішення «Про внесення змін та доповнень в обласну Комплексну програму профілактики злочинності та удосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян на 2017 -2021 рр.», так як не бачать результатів її роботи.

Як зазначив голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді та керівник аграрної комісії Юрій Кормишкін, явних результатів від фінансування даної програми немає. Поліція так і не відзвітувала по розслідуванню нападів на депутатів обласної ради.

«Останнім часом були здійснені напади на депутатів Миколаївської обалсної ради. Поліція не відзвітувала. Немає результатів роботи. Ми знову в рамках програми виділяємо кошти, но нам ніхто не звітує по злочинності. Я ставлю на голосування. Хто хоче, підтримує, особисто я утримаюсь», — сказав Кормишкін.

Заступник губернатора В’ячеслав Бонь заперечив, що передбачається внесення змін по патрульній поліції. В відповідь голова комісії по АПК заявив, що затверджувати зміни в програму можна тоді, коли будуть помітні результати.
Як результат, тільки один депутат проголосував за проект рішення. Питання не винесли на сесію.

Теги: , , , ,