Уряд допомагає олігархам створювати робочі місця за кордоном, – “Наш край” вимагає дотувати мале та середнє фермерство

Негайно переглянути умови розподілу державних дотацій на користь малого та середнього фермерства вимагає від уряду “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, в аграрному секторі левову частку дотацій та повернення ПДВ у 2017 році отримали великі підприємства-птахівники.

«Тільки «Миронівський хлібопродукт» отримав 8,24 грн дотацій на кожному кілограмі курятини – 20% вартості. З кожної купленої українцем курки одне стегно повертається до кишені олігархам. При цьому ціна на курятину протягом року зросла майже на третину. Уряд має негайно переглянути умови розподілу держдотацій на користь малих та середніх фермерських підприємств», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, олігархи не зупиняються на досягнутому та за рахунок надприбутків від дотацій скуповують збиткові європейські птахівничі компанії і створюють робочі місця за кордоном.

“Олігархи-виробники курятини вже почали скуповувати за кошти державного бюджету збиткові підприємства у Франції та Люксембурзі. У той час, малі і середні сільськогосподарські підприємства працюють за рахунок власних коштів та формують ціну на свою продукцію без підтримки з боку держави”, – наголосив Олександр Мазурчак.

«Наш край» вимагає від уряду переглянути залучення малих та середніх сільськогосподарських виробників до участі в державних програмах підтримки сільськогосподарських підприємств.

Детальніше читайте на сайті — https://goo.gl/E484pN

Теги: , , , , ,