«Будьмо варті перемоги», — «Наш Край» вшанував пам’ять визволителів Миколаєва

Сьогодні Миколаїв відзначає 74-ту річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. «Наш край» разом з миколаївцями вшанував пам’ять тих людей, які до останньої краплі крові боролися за визволення Миколаєва та віддали своє життя за мирне майбутнє прийдешніх поколінь.

Голова Миколаївської обласної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін відзначив, що сьогоднішній день — це та сторінка історії, яка окроплена і кров’ю, і радістю  водночас. Він впевнений, що кожен миколаївець повинен з честю жити та працювати, примножувати славу міста і це буде найкращою данню вдячності визволителям Миколаєва.

«Кожного року до вічного вогню, кожного року до Ольшанців. Миколаївці цілими сім’ями приходять на площу: батьки розповідають дітям історію та вшановують пам’ять про тих, кого знати не знали, але завдячують життям та миром. Впевнений, що саме наша пам’ять, наша вдячність, наша чесна та добросовісна праця на розвиток міста буде найкращою дякою тим молодим хлопцям, які загинули на цій землі за нас з вами. Будьмо варті своєї історії, будьмо варті перемоги», — підкреслив Юрій Кормишкін.

Теги: , , , , ,