«З добром у серці»: молодь Первомайська разом з партією «Наш край» продовжують займатися благодійністю

Акція «З добром в серці» продовжується. Цього разу учасниками акції стала перспективна молодь міста Первомайськ.

Представники студентства «Первомайської філії медичного коледжу «Монада» та Первомайської філії «Університету сучасних знань» разом з юними натуралістами під керівництвом викладача та помічника депутата партії «Наш край» Целіщевої В.І. Паращук А.В. відвідали Первомайський центр соціально – психологічної реабілітації дітей та подарували предмети першої необхідності, речі та канцтовари.

Як повідомили в Первомайській міської партійної організації «Наш край» для осередку політсили важливо розвивати соціальну складову та залучати до благодійності та філантропії молодь та активних містян.

«Будь-яке місто має перспективи розвитку тільки тоді, коли жителі цього міста мають бажання його розвивати та брати участь в управлінні територією. За роки роботи партії ми провели більше 45 благодійних акцій. За цей час вдалося залучити до філантропії порядку 8,5 тис. первомайців. І з кожним роком ми бачимо як змінюються певні напрямки життєдіяльності міста саме завдяки активній позиції містян в їх бажанні творити зміни на краще», — відзначили в партії.

Теги: , , ,