За підтримки депутата облради Кормишкіна у Снігурівці відбулося відкриття футбольного сезону

22 квітня на міському стадіоні “Колос” відбулися змагання на розіграш Кубку відкриття Сезону з футболу 2018 року, в якому взяли участь 10 команд з усіх куточків нашого району. Змагання пройшли за підтримки депутата обласної ради від партії «Наш край» Юрія Кормишкіна, райдержадміністрації та Федерації футболу Снігурівського району.

Серед гостей були присутні особи, які підтримували та докладали максимум зусиль для популяризації футболу. Їх нагородили спільними грамотами райдержадміністрації та федерації футболу Снігурівського району за особистий внесок в розвиток футболу в районі.

І ось, після стартового свистка судді, на футбольному полі вирували справжні баталії між командами. Змагання пройшли в чудовій та дружній атмосфері. Між таймами, запальними танцями та піснями глядачів розважали артисти районного Будинку культури Тетяна Ясонова, Надія Орлова та танцювальний гурт “Арабеск”.

Турнір закінчився з наступним результатом:

І місце – ФК АгроСвіт (Новопетрівка)

ІІ місце – ФК Україна (Василівка)

ІІІ місце – ФК Новопетрівка

Призовий фонд в розмірі 20 000грн надав депутат обласної ради Юрій Кормишкін. Команди-переможниці отримали: за І місце – 10 000грн, за ІІ -7000грн та 3000грн за третє місце.

Теги: , ,