«Наш край» в п’ятірці лідерів на виборах в ОТГ

«Наш край» незмінно входить до п’ятірки партій-лідерів у кожному великому раунді виборів в ОТГ не змінюється: 29 квітня серед тих, хто отримав реальну електоральну прихильність – БПП, «Батьківщина», «Наш край», АПУ та «Радикальна партія»

Інститут глобальних стратегій, Вадим Карасьов:

«Результати виборів у ОТГ вже чітко закріпили головні політичні тенденції. Серед тих, хто отримав реальну, а не згідно із соцопитуваннями, електоральну прихильність та є головними претендентами на прохід до наступної Ради, – БПП, «Батьківщина», «Наш край», АПУ та «Радикальна партія.

Партії з першої п’ятірки навчилися якісно залучати до своїх лав місцевих політиків. Особливо це помітно на прикладі «Нашого краю» та АПУ – непарламентських політсил. Проте «аграрники» опираються лише на село й їхня ефективність у міських ОТГ на виборах 29 квітня вже знизилася. А от «Наш край» та «Радикальна партія» здобули пристойні результати і в містах.»

Політолог також звернув увагу на перемогу «Нашого краю» на Донбасі:

«Особливо помітний результат здобув «Наш край» – він успішно зацікавив місцеву адміністративну та бізнес-еліту. Тотальна перемога цієї партії на Донбасі – це також свідчення того, що вона поступово, але упевнено відбирає виборців в «Опозиційного блоку.

Стабільність цієї п’ятірки підтверджує, що саме вони мають розгалужену по всій країні структуру, яка спроможна мобілізуватися в найкоротші терміни і бути готовою навіть до позачергових парламентських виборів. Постійна результативність п’ятірки лідерів ОТГ у різних регіонах демонструє також їхню підтримку «середньонаціональним» виборцем, а не тільки локальним. Ці партії є пізнаваними, їхні програми зрозумілі виборцям в усіх куточках країни, їхня риторика загальнонаціональна, регіональна та місцева одночасно.

Комітет виборців України

Попередні результати місцевих виборів 29 квітня

Голосування за голів ОТГ за даними підрахунку КВУ (результати 39 із 40 ОТГ)

Політична партія Кількість голів
БПП 21
Самовисуванці 13
Батьківщина 1
Наш край 1
Аграрна партія 1
Опозиційний блок 1
Радикальна партія 1

Відсутні дані про результати вибори голови Білогірської селищної ОТГ на Хмельниччині.

Голосування за кандидатів на виборах до сільських, селищних і міських рад загалом. У даних не враховуються результати депутатів-самовисуванців.

Політична партія Кількість кандидатів
Батьківщина 277
БПП 212
Аграрна партія 106
Наш край 44
Радикальна партія 39
УКРОП 25
Опозиційний блок 20
Самопоміч 16

https://www.facebook.com/cvu.ngo/posts/1959361847438895

Теги: , , , ,