Мурахівський футбол: сільські футболісти захищатимуть честь села в новій формі

Футбольна команда «Вікторія» отримала нову спортивну форму. Тепер честь села футболісти будуть захищати в обновці, подарованій депутатом Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Юрієм Кормишкіним.

«Я хочу висловити щиру подяку від себе особисто, футболістів команди «Вікторія» та федерації футболу Березнегуватського району депутату Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Юрію Кормишкіну за придбання дев’ятнадцяти комплектів футбольної форми для команди «Вікторія». Хтось скаже, що це дрібниця, але для спортсменів – це дуже велике придбання», — сказав Мурахівський сільський голова Сергій Бойко.

Новенькій формі тішаться і самі гравці. Кажуть: те, що вони всі в одній формі формує командний дух, згуртовує гравців та неабияк мотивує на результат. Щоправда, такі подарунки – не часта радість для футболістів.

«На жаль, підтримка спорту на селі, майже невідчутна.  В основному, якщо і вдається якось щось назбирати, то це виключно за рахунок от таких депутатів як Юрій Анатолійович», — говорять спортсмени.

В свою чергу в партії «Наш Край» запевняють, що депутати обласної ради намагаються кожен на свому рівні займатися розвитком спорту на селі. Це будівництво та облаштування дитячих і спортивних майданчиків, придбання спортінвентаря, форми, впровадження комплексних цільових програм для розвитку цього напрямку.

Теги: , ,