«Наш край» — наша турбота. На Миколаївщині висадили більше 1000 дерев, 23 види квітів та прибрали 2,5 га ділянок в різних населених пунктах області

Протягом місяця Миколаївською обласною партійною організацією «Наш край» реалізовується проект – «Миколаївщина – наш квітучий край» під гаслом «Наш край – наша турбота». Участь в проекті взяли майже всі районні та міські партійні організації, долучилися волонтери  та жителі області. Більше 1850 людей приєдналися до «Нашого краю» та проявили турботу до рідної землі, навели лад в своїх районах селах та містах.

За час реалізації проекту на всій території Миколаївської області було висаджено 1286 молодих саджанців плодових, хвойних та листяних дерев, кущів. 23 види квітів були висаджені на клумбах та алеях: троянди, тюльпани, ромашки, петунії та інші. Толоки проходили як на території соціальних об’єктів, так і в парках, скверах, центральних вулицях населених пунктів.

«Якщо зібрати всю інформацію по тим ділянкам, які вдалося привести до ладу в рамках реалізації проекту, то приблизно ми охопили 2,5 га землі. Проект «Миколаївщина – наш квітучий край» реалізується уже другий рік поспіль. В порівнянні з минулим роком активність людей збільшилась практично на 60%. Після того, як ми показали власним прикладом, як можна турбуватися про рідний край і що власними силами можна зробити для покращення життя, люди почали долучатися до наших ініціатив та брати на себе відповідальність за те в якому стані клумби, алеї, парки, сквери, площі. Ми задоволені результатом проекту. І ми дякуємо всім людям, які приєдналися до нашої акції», — відзначають організатори проекту.