Голова «Нашого Краю» заклав перший камінь будівництва храму в с. Калинівка

Голова Миколаївської обласної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін разом з служителями церкви заклав перший камінь будівництва Храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Калинівка Єланецького району. Він зазначив, що будівництво храму – це його особиста дяка жителям Калинівки за довіру та підтримку, а також вдячність Єланецькій землі, яка помагає зрощувати хліб.

 «Своїм вкладом у розвиток і будівництво цього храму я дякую землі, яка прийняла мене в 2005 році. Адже своїми діями ми повинні доводити любов до того місця, де ми живемо і займаємось своєю улюбленою справою. В першу чергу, я хочу подякувати всій громаді села Калинівка за те, що колись ви мені повірили. І зведення храму ми повинні зробити для нас самих. Я вважаю це святим місцем і вірю, що разом з вами ми дуже швидко збудуємо храм! І нарешті зможемо ходити до нього і казати Господу Богу спасибі за те, що ми живі і здорові», – зазначив голова «Нашого Краю».

В свою чергу, протоієрей Фатич Микола благословив подальше зведення храму.

«Наче сонце світить з неба, так і у нас в душі. Тому що дійсно на святу Калинівську землю зійшло благословіння. Ви бачите, який вже зроблений прекрасний фундамент, цоколь. Юрій Анатольович, ви будуєте церкву і в тому числі ви будуєте домівку. Тому що в цій церкві будуть збиратись люди для молитви. І ми сподіваємось, що цей храм буде наповнюватись віруючими православними християнами. Сяятимуть купола, битимуть дзвони і зватимуть всіх нас у храм Божий до молитви, до одної єдиної сім’ї», – звернувся він до присутніх.

За словами голови Калинівської сільради, обраного від «Нашого Краю» Володимира Булаха, цією подією всі присутні відкрили ще одну сторінку історії села.

«Ми думаємо, що це місце, яке ми сьогодні освячуємо, стане місцем, куди люди зможуть прийти і очистити свою душу і серце. А всіх односельчан я вітаю з цим святом. Бажаю всім міцного здоров’я, затишку, Божої Благодаті. Зі святом вас!», – подякував депутату голова місцевої сільради та привітав присутніх гостей.

А от голова Єланецької райради Василь Богданцев назвав храм, що зводиться, новою перлиною району.

«Цей день, 20 травня 2018 року стане історичним для всієї Калинівки. Тому що сьогодні ми починаємо відбудовувати душу. Юрій Кормишкін, як людина, яка вирощує хліб прекрасно розуміє, що не тільки хлібом єдиним. І той храм, який будується сьогодні його силами і людей, які його підтримали, змусить нас замислитись над тим, що є головним в житті. Храм, відбудований в Калинівці – це ще одна перлина на весь Єланецький район», – впевнений Богданцев.

 

Теги: , , , ,