«Наш Край» долучився до проведення Міжнародного фестивалю повітряних зміїв

Уже другий рік поспіль на Миколаївщині в селі Трихати проходить Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2018». Цьогоріч фестиваль зібрав учасників з 10 країн: Італії, Бразилії, Німеччини, Швейцарії, Туреччини, Польщі, Нідерландів, Болгарії, Естонії. На майбутній рік вже заброньовані місця для учасників з Колумбії, Південної Африки, Сінгапуру, Малайзії та Китаю.

На територію Ольшанської ОТГ з’їхалось близько 20 тис. гостей з різних областей України. На думку голови Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрія Кормишкіна такі фестивалі – це тільки один приклад того, як об’єднані територіальні громади можуть розвиватися, залучати інвестиції та визначати свою ідентичність.

«Другий рік поспіль ми підтримуємо проведення цього фестивалю. Коли організатори звернулися до нашої компанії ПАЕК за підтримкою, ми одразу дали свою позитивну відповідь. Сьогодні ми бачимо, як за допомогою гарної ідеї та організаторських вмінь, можна на територію невеличкого села, раніше нікому невідомої громади залучити велику кількість людей, в тому числі і з інших країн світу. Цей фестиваль може стати для Ольшанської ОТГ їхньою візитівкою, а при розумному підході і гарним підкріпленням місцевого бюджету», — говорить Юрій Кормишкін.

Теги: , ,