За підтримки «Нашого Краю» миколаївські танцюристи взяли участь в «Zlata cup-2018»

За підтримки «Нашого Краю» миколаївські танцюристи колективу бально-спортивного танцю «Овація» та їхні батьки мали змогу взяти участь в Всеукраїнському фестивалі «Zlata cup-2018».

Як розповіли в «Овації», в колективі є діти з малозабезпечених сімей, багатодітних родин, діти-сироти та вихованці, чиї батьки перебувають в АТО. Тому підтримка голови Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна для багатьох учасників колективу стала єдиною можливістю взяти участь в цьому фестивалі.

«Наші золоті призери: Сеременко Сабріна і Микита, Корольова Карина і Лук’яненко Роман, сама старша пара Волович Даниїл і Бондарчук Валерія. Гончарова Катерина зайняла два перших місця. Копакчи Соня зайняла друге і третє місця, Петрушенко Валерія перше та друге місця. Наша наймолодша пара Рижова Мая і Влад Ізвєстний зайняли друге місце. Сама старша пара клубу Волович Даниїл і Бондарчук Валерія в парі зайняли друге і третє місце. Також Бондарчук Валерія зайняла дев’яте місце в категорія «Латино». Волович Даниїл переш місце в категорії «Соло Латино». Золоті призери клубу, що отримали в 2017 році 3 юнацький розряд – наша гордість» — розповідають про результати танцювального фестивалю в «Овації».

Теги: , , , ,