«Наш Край» долучився до відкриття виставки «Миколаївці на захисті державного суверенітету та державної цілісності України»

На базі Миколаївського обласного краєзнавчого музею спільними зусиллями волонтерського руху, військових частин, обласної адміністрації та депутатського корпусу різних рівнів вдалося з нагоди святкування Дня Героїв України відкрити виставку «Миколаївці на захисті державного суверенітету та державної цілісності України». Основою експозиції стали особисті речі надані військовослужбовцями миколаївцями, трофеї з зони проведення АТО, документи, військові нагороди.  

Дана виставка буде працювати на постійній основі та, як обіцяють ініціатори створення експозиції, буде і надалі поповнюватись новими експонатами. Як зазначив під час заходу голова фракції «Наш Край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін для Миколаївської області відкриття такої виставки – це справа честі для кожного жителя рідного краю.

«Наші військовослужбовці дійсно є захисниками миру в Україні. З часу проведення антитерористичної операції наші хлопці та дівчата на передовій: в холод чи спеку вони з честю несуть службу та боронять суверенітет нашої країни. Низький їм за це уклін та шана. Наш рідний край віддав 152 життя за ці чотири роки. Це непоправна втрата як для рідних, так і для кожного з нас, хто завдячує їм мирним небом над нашою землею», — сказав Кормишкін.

Голова фракції добавив, що основне завдання, яке ставлять перед собою депутати «Нашого Краю» — бути гідним тилом для миколаївських військових. За словами Юрія Кормишкіна з того часу, як Миколаївщина вийшла на передову АТО команда «Нашого Краю» намагається всіляко допомагати військовим.

«Ми співпрацюємо з волонтерськими організаціями, в деяких районах функціонують наші штаби, які надають безпосередню допомогу як ветеранам АТО, так і їхнім сім’ям. На постійній основі надається гуманітарна допомога людям, що проживають в зоні АТО. Як депутатський корпус своїм рішенням ми підтримали впровадження унікальної на теренах України цільової програми «Турбота», завдяки реалізації якої надається підтримка учасниками, ветеранам АТО та їхнім сім’ям. Окремо хочу відзначити наших волонтерів – справжніх патріотів, ентузіастів тих, хто, незважаючи на все, самовіддано, жертвуючи своїм часом, а подекуди і здоров’ям продовжують посилювати тили для наших військових», — відзначив голова «Нашого Краю».

Варто відзначити, що Миколаївщина флагман по розробці та ефективному впровадженню соціальних цільових програм підтримки учасників, ветеранів АТО та їхніх сімей.

 

Теги: , , , ,