Укрзалізниця компенсує збитки від корупції за рахунок пасажирів, – “Наш край” закликає скасувати підвищення цін на квитки на 25%

Боротися з корупцією, а не підвищувати ціни на квитки для пасажирів на 25% закликає керівництво «Укрзалізниці» «Наш край». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, постійно перебуваючи у центрі корупційних скандалів та при цьому скаржачись на неприбутковість пасажирських перевезень, керівництво “Укрзалізниці” планує підвищити ціни на квитки на 25%.

“Керівництво «Укрзалізниці забуло, що підприємство виконує соціальну функцію: доступні, безпечні та якісні перевезення. Окрім цього, в планах держкомпанії скорочення кількості нічних дешевших перевезень. Це значно збільшить витрати людей та зменшить їхню мобільність. Збитки, про які постійно заявляє керівництво «Укрзалізниці», потрібно скорочувати за рахунок боротьби з корупцією, а не пасажирів”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що доки пасажири не побачать реальні реформи на залізниці, про підвищення цін на квитки не може йтися.

“Якщо прибрати корупціонерів – з’являться всі можливості замінити старі вагони і локомотиви, модернізувати колії та покращити сервіс, то одразу відпаде необхідність підвищувати ціни на квитки”, – наголосив Олександр Мазурчак.

Він зазначив, замість того щоб покращувати якість та швидкість перевезень, чиновники мріють про “гіперлуп”.

Детальніше читайте на сайті – https://goo.gl/E5GTBD

Теги: , , ,