Молодь – це наша безпрограшна інвестиція, — в Веселинівській школі чемпіонам літньої гімназіади вручили подарунки від голови «Нашого Краю»

Сьогодні в багатьох районах області пролунав останній дзвінок. На урочисту лінійку зібрались і учні Веселинівської ЗОШ №1. Яскраві стрічки, вітальні слова та чуйні миті для випускників, які прощаються зі школою. Слова привітання на святі останнього дзвонику пролунали і від голови Веселинівської районної партійної організації «Наш Край» Сергія Свердана, який від імені голови партії Юрія Кормишкіна не тільки привітав присутніх, але й вручив цінні подарунки учням школи, чемпіонам Всесвітньої спортивної гімназіади Самсонову Давиду та Гринчуку Сергію.

«Коли хлопці повернулися з чемпіонськими титулами з Марокко, голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін одразу запропонував заохотити веселинівських чемпіонів цінними подарунками. І ось сьогодні на святі останнього дзвонику я маю честь вручити Давиду та Сергію смартфони та подяки від Юрія Анатолійовича і нашої районної організації. Наші діти найкращі, вони великі молодці. Ми пишаємося тим, що на Веселинівщині живуть чемпіони», — сказав Сергій Свердан.

В свою чергу Юрій Кормишкін, який по поважним причинам не зміг побувати в цей день в веселинівській школі, зазначив, що молодь – це основна безпрограшна інвестиція України і молодь потрібно підтримувати, знаходити таланти та допомагати реалізовуватись по життю.

«Я сам народився і виріс у селі. І прекрасно знаю як важко дитині з звичайної сім’ї пробитись в житті. Ці хлопці показали, що якщо є бажання, сили, хист і впевненість у собі, то можна завоювати чемпіонський титул. Таких талановитих дітей в нашому краї багато. Головне їх побачити, підтримати і допомогти іти впевнено по життю. Молодь – це наша безпрограшна інвестиція. Майбутнє рідного краю в їхніх руках», — підкреслив голова «Нашого Краю».

 

 

Теги: , , , ,