Голова «Нашого Краю» побажав випускникам Снігурівщини вдало пройти випробування на самостійність

Сьогодні на моїй рідній Снугурівщині пролунав останній дзвоник. 172 випускника прощаються зі школою та розпочинають свій шлях в доросле життя. Попереду випробування вступу до вищих навчальних закладів та для багатьох –  випробування на самостійність.

Я щиро вітаю всіх випускників та бажаю вдало завершити зовнішнє незалежне оцінювання, піти навчатись до тих навчальних закладів та на ту спеціальність, які дадуть можливість максимально розкритись кожному з вас, як особистості. Сподіваюсь на те, що, навіть, через чотири-п’ять років навчання ви будете пам’ятати про рідний край та повернетесь на Снігурівщину, щоб примножувати славу малої батьківщини.

Окремо хочу подякувати батькам, які старанно виховували своїх дітей. Як батько, я розумію, як важко відпустити свою дитину, як рветься серце за кожного, скільки хвилювань та терпіння потрібно. Вірю в те, що ваші діти будуть вартими ваших зусиль та будуть гідними своїх батьків.

Велика дяка вчителям. Для нас, батьків – ви надійна опора в вихованні наших дітей. Інколи здається, що ви є членами сім’ї – так часто ви проводите час з нашими дітьми. Ваші терпіння, мудрість, індивідуальний підхід в вихованні  кожного учня заслуговують тільки найвищої похвали та низький уклін.

Бажаю вам, шановні вчителі, батьки, випускники міцного здоров’я, щоденних особистісних перемог та ясного мирного неба.

А всім школярам, які продовжують навчання в рідних школах – гарно провести канікули, укріпити здоров’я та з новими силами, бажанням навчатись вже у вересні прийти до рідної школи та продовжити свій шлях до знань.

Щастя. Добра та благополуччя.

 

Юрій Кормишкін

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш Край»

Теги: , , , ,