День захисту дітей в Миколаївському районі

Уже традиційно «Наш Край» Миколаївського району долучається до святкування Дня захисту дітей. Цьогоріч керівництво Миколаївської районної партійної організації «Наш край» Андрій Добровольський, депутати району та партійці побували в декількох селах та відвідали прийомну родину в селі Весняне, в якій виховується 11 дітей.

Як розповідає старша донька родини Владислава Масленникова, історія їхньої родини на шляху створення дитячого будинку сімейного типу, розпочалась в лікарні, що в мікрорайоні Варварівка. Тоді, за словами Влади, її мама Уляна лежала там разом з двома синами, які захворіли. Там і познайомилась з дитиною, яка залишилась без батьківського піклування, так як ті не турбувалися про неї. Діти виписались, а мама продовжувала ходити до лікарні та піклуватися про дівчинку, що там проходила лікування.

«Вона подзвонила батькові і сказала, що хоче забрати дівчинку в родину. Батько був не проти. Коли уже прийшов час забирати дитину, соціальні служби привезли ще трьох діток – сестер та пропонували забрати ще й їх, щоб не розлучати родину, тим більше, що їхнім кровним батькам діти були уже не потрібні і єдиний шлях, який їх чекав – дитячий будинок», — розповідає старша з доньок.

Тоді родина Масленникових і пішла на відчайдушний крок – забрали всіх дітей. Згодом їм запропонували створити дитячий будинок сімейного типу та взяти під опіку ще діток.

«Батьки довго думали, але у мами таке велике серце, що вона настояла на своєму. Сьогодні в нашій родині 11 дітей. Але їх значно більше, тому що у нас тут як в дитячому садочку – все село у нас в дворі», — говорить Влада.

Найменшу Леру забрали нещодавно, коли розформовували в Радсаді інтернат. Вона найменша тепер в родині – 6 років.

Депутати «Нашого краю» знають цю родину з самого початку її водночас хвилюючої і в той же час радісної історії. Олексій Бродецький, депутат Миколаївської районної ради згадує як створювалась ця родина і скільки довелись їм пережити.

«Ви тільки подивіться на цих діток. Вони як кулак – один за одного стіною. Майже всі навчаються в музичній школі, займаються декоративно-прикладним мистецтвом. Тільки подивіться скільки у них нагород. Я пам’ятаю, коли вони тільки переступили поріг цього будинку: малі, злякані. А сьогодні це талановиті, творчо обдаровані діти, у яких, я впевнений, буде гарне майбутнє, тому що тут їх люблять», — згадує депутат.

Голова Миколаївської районної партійної організації «Наш край» Андрій Добровольський привітав дітей з Днем захисту дітей та вручив солодощі, квитки на рицарські змагання, які в вихідні проходили на очолюваному ним підприємстві, а також крупи і пообіцяв всіляку підтримку, якщо така буде необхідною родині.

А от у селі Кринички Михайлівської сільської ради на території Криничанського будинку культури, депутати разом з дітворою та жителями села насолодились святковим концертом. Депутати від «Нашого краю» Наталя Чех, Валентина Чечуй, Анатолій Мамєєнко вручили солодкі подарунки дітворі та привітали зі святом.

Теги: , , , , ,