За підтримки депутатів від «Нашого краю» в Миколаєві відкрили сімейну амбулаторію

Депутати Миколаївської міської ради від партії «Наш край» підтримали реконструкцію сімейної амбулаторії №2, яка відноситься до Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1. Урочисте відкриття відбулося днями у мікрорайоні Широка Балка.

Як розповідають депутати, ця медустанова в якості медичного пункту для надання допомоги дітям відкрила свої двері  ще в 1966 році, а в 2013 р. вона отримала статус сімейної амбулаторії № 2 ЦПМСД № 1. У минулому році розпочалася її реконструкція.

— Я хотів би підкреслити, що це консолідований проект депутатського корпусу і міського голови. Починалося ще в 2015 році, коли виборці дали наказ відкрити аптеку, відремонтувати амбулаторію, бібліотеку, зробити школу юннатів, упорядкувати дитячий сад. Перший проект, який ми разом реалізували, була бібліотека. Наступний проект — ось ця амбулаторія, — зазначив Олег Крісенко.

В свою чергу депутат Сергій Мотуз відзначив велике значення цієї події, підкресливши, що «Наш край»  і у майбутньому буде підтримувати розвиток медицини.

На реконструкцію амбулаторії, придбання обладнання та інвентарю для неї витратили майже 5 млн.грн. і трохи більше 35 тис.грн. обійшлася нова комп’ютерна техніка, яка необхідна медустанові, зокрема для роботи з системою електронної черги.

Як розповіла головний лікар ЦПМСД № 1 Ірина Пліткіна, в цій будівлі тепер розташовується не тільки амбулаторія — другий поверх реконструювали під 2 службові квартири для молодих медичних працівників.

— У результаті реконструкції площа збільшилася з 50,7 кв.м. до 196,2 кв.м. З них 130 кв.м. займають дві квартири, розташовані на другому поверсі. Була проведена термомодернізація будівлі. Було встановлено електрокотел, лічильник день-ніч, оновлена електро проводка, встановлено світлодіодне освітлення, фасад будівлі утеплили, тому витрати на комунальні послуги будуть невеликі, — сказала Ірина Пліткіна.

За її словами, сімейна амбулаторія № 2 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 обслуговує майже 10 тис. осіб, 2111 з яких — діти.

— Будівлю повністю комп’ютеризовано, проведено Інтернет. Тому пацієнти можуть записатися на прийом до лікаря, використовуючи електронну чергу, — додала Ірина Пліткіна.

Варто зазначити, що однією з проблем для місцевих жителів була відсутність аптеки — через невигідне розташування тут ніхто не хотів працювати. Але при реконструкції амбулаторії було виділено місце, в якому може розміститися аптечний пункт. Це дасть можливість вирішити проблему з придбанням ліків.

 

фото Миколаївська міська рада

Теги: , , , ,