«Наш край» на рівні громад ініціює кампанію з посилення безпеки школярів

“Наш край” розпочинає кампанію щодо посилення безпеки у школах в об’єднаних громадах. Про це заявив депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму.

За його словами, в усіх об’єднаних громадах, де є депутати від “Нашого краю”, будуть ініційовані заходи посилення безпеки школярів.

«У низці шкіл країни від отруєнь постраждали сотні школярів. Влада й досі не оприлюднила результатів розслідувань. Це свідчить про її повну безпорадність та нездатність контролювати безпеку. Більш того, не було вжито жодних заходів для системного попередження подібних випадків. Тому “Наш край” вирішив на місцях, де є представники партії, розпочати кампанію з посилення безпеки у школах та інших навчальних закладах”, – зазначив Андрій Закусілов.

Він наголосив, що підвищити рівень безпеки в школах вдасться за рахунок коштів, отриманих завдяки децентралізації.

“Завдяки децентралізації, громади отримали певні ресурси. На найближчих сесіях депутати від партії ініціюватимуть рішення щодо посилення безпеки у школах. Літо — слушний час для всіх перевірок та ухвалення відповідних рішень. Зокрема, ми ініціюватимемо встановлення систем відеоспостережень на території шкіл з під’єднанням до місцевого відділку поліції, систем пожежної безпеки та «лежачих» поліцейських. Окрім того, ми перевіримо територію навколо шкіл щодо наявності незаконних точок з продажу спиртних напоїв і сигарет та інше”, – повідомив депутат.

Також А.Закусілов закликав всіх небайдужих громадян телефонувати на гарячу лінію «Нашого краю» та повідомляти про факти порушення безпеки у навчальних закладах.

«Звертайтесь на «Гарячу лінію» партії за телефоном 0 800 21 800 4 та повідомляйте про порушення. Ми не чекатимемо, поки «згори», нарешті, візьмуться за безпеку наших дітей, а будемо посилювати безпеку «знизу». Школи мають стати територією безпеки», – підсумував депутат.

Як відомо, 22 травня зі школи Харкова госпіталізували 37 дітей через розпилення невідомої речовини. 21 травня з Миколаївської школи госпіталізували 37 дітей через розпилення невідомого аерозолю із різким запахом. 8 травня у Черкасах на території загальноосвітньої школи під час шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття учні. Тоді з отруєнням госпіталізували 51 дитину. 8 трав під час урочистої лінійки у школі Дніпропетровської області у 16-х школярів також погіршилося самопочуття.

 

Теги: , , ,