Вартові здоров’я і надалі будуть стояти на захисті здоров’я первомайців, — Олег Чекрижов, головний лікар ПЦМБЛ, депутат «Нашого краю»

День медичного працівника в Україні у 2018 році відзначать у неділю, 17 червня. Це свято лікарів, медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх працівників, робота яких пов’язана з медициною.

День медика – чудова нагода висловити повагу до праці людей, які рятують тисячі життів. Ця робота вимагає не тільки старанності, але й сміливості прийняти відповідальності за долю інших.

В Миколаївській області завжди були і є талановиті медичні працівники, які щоденно рятують життя людям. Багато захисників здоров’я і в команді «Нашого краю».

Ось, наприклад, на Первомайщині головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні Олег Володимирович Чекрижов, депутат від партії «Наш край» в Первомайській міській раді – шанована в рідному краї людина, яка захисту здоров’я людей віддала більше 25 років.

Свого часу він закінчив Одеський медичний інститут. Після закінчення навчального закладу продовжив діяльність інтерном у відділенні пульмонології в Туркменській РСР. 1 рік проходив інтернатуру в місті Ашгабат. Близько року пропрацював дільничним терапевтом в поліклініці №1. Після чого – на невідкладній допомозі близько 8 місяців та перейшов на швидку допомогу. Паралельно працював лікарем прийомного покою. Був молодшим науковим співробітником інституту Харчування АМН СРСР. Будучи на швидкій допомозі, Олег Чекрижов через деякий час почав працювати лікарем реанімаційної бригади.

В 1992 році повернувся в місто Первомайськ. В той час влаштуватися лікарем було практично не можливо, тому Олег Володимирович йде працювати на швидку допомогу ще на рік. Коли звільнилось місце при хірургічному комплексі, пішов працювати лікарем-анестезіологом, де відпрацював близько 10 років. В 2002 році Олега Чекрижова запрошують на керівні посади. Менше року працює завідувачем хірургічного відділення, після чого стає завідувачем міської поліклініки, де працює 10 років.

Після реорганізації посадовець перейшов працювати заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення, де й був призначений на посаду головного лікаря ПЦМБЛ.

За час його роботи на посаді головного лікаря ПМЦБЛ, медзаклад перетворився на сучасну установу. Перший медичний хоспіс в Миколаївській області було відкрито також в м. Первомайськ. Нове приміщення було підготовлено для сучасного обслуговування пацієнтів, відкрито шість двомісних палат, процедурних, кімнати відпочинку. Крім того, лікарня оснащена індивідуальним опаленням і гарячою водою. Створено комфортні умови для перебування в хоспісі тих, хто цього потребує.

І наразі хоспіс продовжує працювати, а його пацієнти отримувати кваліфікований догляд та турботу.

В лікарні працюють спеціалізовані відділення: терапевтичне,  кардіологічне, неврологічне, хірургічне відділення для дорослих, хірургічне відділення для дітей, пологове, гінекологічне, педіатричне, нарко-психіатричне диспансерне, протитуберкульозне диспансерне, паліативне відділення.

Як зазначає сам головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні Олег Володимирович Чекрижов, депутат від партії «Наш край» в Первомайській міській раді, медицина кожного дня розвивається і встигати за новими технологіями, реагувати на виклики часу доводиться цілодобово. На досягнутому, по словам Олега Чекрижова, зупинятись не збираються ні він, ні його команда вартових здоров’я.

Маємо надію на те, що первомайська медицина буде і надалі розвиватись завдяки підтримці Первомайського міського голови Людмили Дромашко та команди медиків, які стоять на захисті здоров’я первомайців.

 

Теги: , , ,