В Україні можуть бути відключені від газу 129 населених пунктів у 16 областях, – «Наш край» ініціює публічне розслідування тарифоутворення «Нафтогазу»

В Україні можуть бути відключені від газу 129 населених пунктів у 16 областях. Це станеться, якщо регулятор НКРЕКП не виконає вимогу «Нафтогазу» – не передбачить у тарифі для кінцевих споживачів плату за використання газових мереж «Нафтогазу» та його підприємств у регіонах. «Нафтогаз» перетнув межу та почав відкрито шантажувати українців: якщо абонплата не буде включена в тариф – 129 міст залишаться без газу. Топ-чиновники «Нафтогазу» із мільйонними «преміями» беруть у заручники понад 20 мільйонів українців, які мешкають у 129 містах 16 областей.

Це означає, що соціальна інфраструктура цих міст може опинитися не тільки без газу, а й зупиняться енергогенеруючі потужності водопостачання та гарячої води. Це означає, що тисячі лікарень, поліклінік та амбулаторій, шкіл та дитсадків будуть відрізані від комунальних послуг. Партія «Наш край» закликає владу негайно відреагувати та провести публічне розслідування тарифоутворення газового монополіста задля припинення шантажу.

Партія вважає прямим шантажем погрозу «Нафтогазу» відключити від газу 129 міст, якщо не буде введена абонплата на газорозподільчі мережі. Ми нагадуємо, що монополісти минулої зими випробували цю схему, щоб «підкорити» цілі міста: Кропивницький, Смілу, Славутич. Цього разу чиновники перейшли до більш масштабного шантажу!

Теги: , , , ,