Жителі Веселинівщини віддали Дань пам’яті загиблим в Другій світовій війні.

Жителі Веселинівщини віддали Дань пам’яті загиблим в Другій світовій війні.

Вчора, 22 червня по всій Україні вшановували пам’ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. У Другій світовій війні українці понесли людські втрати більші, ніж Великобританія, Канада, США і Франція разом узяті. Загальні втрати України в цій війні оцінюються в 8-10 мільйонів життів, як серед військових, так і серед цивільного населення. Такими виявилися для українців наслідки зіткнення двох тоталітарних режимів.

Як розповів голова Веселинівської районної партійної організації «Наш край» Сергій Свердан для жителів Веселинівського краю пам’ять про людей, які ціною власного життя виборювали свободу є святою.

«Щорічно в цей день ми разом з жителями Веселинівщини вшановуємо пам’ять про земляків, які пішли з життя в ті страшні роки. Пам’ять про них буде в наших серцях вічно», — сказав Сергій Свердан.

Голова Веселинівської РПО партія «Наш край» Свердан С.І. разом з головою громадської організації Веселинівської спілки патріотичних сил Вінокуровим В.І. та головою ради волонтерів Веселинівського району Климчуком М.С. вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам’ятника в с. Креминівка Веселинівського району.