Мешканка с. Сапетня Олена Арістова стала переможницею конкурсу газети «Наш край»

З грудня 2017 року по травень 2018 року Всеукраїнська газета «Наш край» проводила конкурси серед своїх читачів. Конкурсною комісією було визначено переможців. Однією з них стала наша землячка, мешканка села Сапетня Миколаївського району Миколаївської області Олена Арістова.

19 червня ц.р. всі переможці конкурсу відвідали з екскурсією Верховну Раду України, отримали подарунки від редакції партійної газети, поспілкувались із Співголовою партії, Головою Центрального виконавчого комітету Олександром Мазурчаком та народним депутатом України Сергієм Шаховим.

Вдома ж на Олену Віталіївну чекали представники партії на Миколаївщині. В приємному колі за чашечкою чаю поспілкувались з переможницею голова виконкому Миколаївської обласної організації «Наш край» Ольга Остапчук, голова партії в Миколаївському районі Андрій Добровольський, голова депутатської фракції «Наш край» Ольшанської ОТГ Олександр Білий та інші. Окремо Олені Арістовій передали привітання та подарунки від голови Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна.

«Наш край» дуже часто проводить різноманітні конкурси та реалізовує проекти, якими можна залучити людей до спільної праці, налагоджувати комунікацію та робити добрі справи на розвиток рідного краю. Конкурс Всеукраїнської газети «Наш край» і його результати показали, що наша політична сила та команда газети відкриті до діалогу і комунікація з читачем для нас дуже важлива. Незабаром наша обласна організація розпочне уже традиційний конкурс до Дня Незалежності «За що я люблю Україну». Минулорічні результати нас вразили, маємо надію, що цьогоріч кількість учасників збільшиться. Подарунки уже готуємо», — сказала Ольга Остапчук.

Голова виконкому Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» відзначила, що інформацію про конкурси, проекти чи акції можна відслідковувати на офіційному сайті партії та сторінці в Фейсбук.  

 

 

 

Теги: , , , , , , ,