Про добру людину замовити слово, — жителі Казанківщини висловили вдячність та повагу земляку-депутату Івану Чіпаку

На визнання істинного благодійника заслуговує людина, яка, керуючись благими намірами, робить свої добрі справи впродовж всього життя. В Казанківському районі таких  чимало, і лідирує в цьому корисному для суспільства напрямку  знана та поважна особистість – Іван Іванович Чіпак. Депутат Миколаївської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» ніколи не вихваляється своїми вчинками, бо робить це не заради слави, а за велінням душі, яка безмежно болить за долю рідного краю.

Незважаючи на те, що Іван Іванович не надто любить, коли йому співають оди, тисячі казанківців все одно прагнуть виявити свою вдячність і повагу. Вони не просто дякують, а й пишаються тим, що живуть поруч з людиною, наділеною особливими рисами: людяністю, почуттям патріотизму, бажанням допомогти тим, хто страждає, підтримати перспективні починання.

Все, що зробив Іван Чіпак для жителів району, неможливо перелічити, тим паче, що його благодійна діяльність не припиняється. Ось не так давно він вклав суттєву долю коштів в облаштування кабінету, куди можуть звернутись воїни АТО за вирішенням проблемних питань.

Також жителі Казанківського району висловлюють щирі словами вдячності на адресу Івана Івановича, адже тепер відділення прийомного покою ЦРЛ просто не впізнати. Воно виглядає не тільки більш сучасним, а й має все необхідне для забезпечення комфорту пацієнтів, що вкрай важливо для покращення їх здоров’я, морального стану. Як відомо, позитивний настрій – це вже пів-справи на шляху одужання.

Чіпак завжди приходить на допомогу тяжкохворим, які потребують великих коштів на лікування. Не залишаються поза його увагою й малозабезпечені родини, і діти-сироти, і ветерани.

Дотримуватись здорового способу життя – один з принципів нашого героя, який є взірцем для молоді. Але він добре розуміє, що окрім словесних порад та власного прикладу, матеріальна підтримка є значно дієвішою. Впродовж багатьох років депутат виділяє чималі кошти на підтримку футбольної команди Казанки.

Коли спілкуєшся з Іваном Івановичем, відразу помічаєш, наскільки ця людина небайдужа до всього, що відбувається і навколо нього, і в масштабах країни. І це має втілення не тільки в його висловах, а й у конкретних справах: він постійно надає суттєву матеріальну підтримку нашим воїнам.

Люди, які проявили Івану Чіпаку свою довіру і підтримали висуванця від «НАШОГО КРАЮ», не помилилися у своєму виборі — депутат не тільки виправдав цю довіру, але й продовжує кожно дня працювати заради людей та розвитку рідного краю — Казанківщини.

 

Матеріал поступив на редакційну пошту прес-служби «Нашого края» та розміщений на прохання жителів Казанківського району. Жодних коректив внесено не було.