«Наш край» на Вознесенщині очолив Іван Білоконь

Вознесенську районну партійну організацію «Наш край» очолив молодий службовець місцевого самоврядування Іван Білоконь. Його кандидатуру одноголосно підтримали всі делегати конференції, яка відбулась в м. Вознесенськ.

Іван Білоконь займає посаду керуючого справами виконавчого апарату Вознесенської районної ради. В місцевому самоврядуванні з 2010 року, багаторазовий депутат місцевих рад. Навіть досвідчені господарники відзначають значний досвід Івана Валерійовича в управлінській діяльності та у вирішенні різноманітних питань на користь рідного краю.

«На Вознесенщині «Наш край» отримав молодого, амбіційного та перспективного керівника. Іван Валерійович уже не перший рік в нашій команді. За цей час він пройшов і випробування часом, і перевірку на надійність плеча, відповідальність. За такими, як Іван Білоконь – майбутнє. Впевнені, що «Наш край» на чолі з таким керівником продемонструє добрі результати», — підкреслює голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрій Кормишкін.

Також під час конференції членам партії «Наш край» та активістам були вручені подяки «За вагомий внесок в становлення та розбудову політичної партії «Наш Край» та місцевого самоврядування» та партійні квитки.

Теги: , ,