Голова «Нашого краю» допоміг відновити водогін в селі Матіясове

Голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Кормишкін допоміг жителям села Матіясове відремонтувати водогін. Так, на ім’я депутата обласної ради Юрій Кормишкіна надійшов лист від імені жителів села Матіясове в особі в.о. старости Матіясовсього старостинського округу №4 Березанського району Миколаївської області Наталії Божеску з проханням надати матеріальну допомогу на проведення ремонтних робіт водогону в селі Матіясове по вулиці Садовій.

«Я дуже вдячна партії «Наш край» за оперативну реакцію і допомогу, тому що це було не життя, а пекло. В сорокаградусну спеку через проблеми з водогоном жителі села сиділи без води – ані краплі ні для себе, ні для худоби. А як би пожежа?, — розповідає в.о. старости Наталія Божеску. – Водогін не аварійний, просто він був недороблений до кінця, не було проведено по селу, щоб вода поступала з нормальним напором. 5 місяців води в селі майже не було. Напір був настільки слабким, що люди відрами носили воду з сусідніх вулиць: ні зварити, ні попити, ні худобу напоїти. Потім стало ще гірше – три тижні жителі нашого села в саму літню спеку жили без води – крути не крути, а води нема», — говорить Божеску.

Вода в селі уже є, завдяки спільним зусиллям і в.о. старости, і голови Березанської районної партійної організації «Наш край» Валентина Гуртового, який вчасно відреагував на критичну ситуацію і довів інформацію до керівника партії «Наш край» Юрія Кормишкіна, який, в свою чергу, вирішив питання з фінансуванням ремонтних робіт на водогоні в с. Матіясове.

Теги: , , , , , ,