«Наш Край» розпочинає збір підписів проти підвищення ціни на газ урядом

«Наш край» розпочинає всеукраїнську кампанію збору підписів проти намірів уряду підвищити ціну на газ. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

Він наголосив, нам потрібно зупинити владу у планах вчергове підвищити ціну на газ, інакше українцям не уникнути колапсу економіки та соціальної сфери.

«Майже сім тисяч гривень ми платимо за одну тисячу кубометрів газу, і це за умови, що український газ для людей може коштувати близько 3200 грн. Але за черговий кабальний кредит від МВФ уряд готовий ще більше підвищити ціну на газ. Це спровокує черговий виток інфляції, призведе до колапсу економіки та зробить українців ще біднішими. Тому «Наш край» розпочинає збір підписів проти підвищення ціни на газ», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він впевнений, ціну на газ можна не просто утримати, а навіть зменшити.

«Розвіданого українського газу вистачить ще на 30 років,  а потенційного на 300-400. Минулого року видобуток українського газу склав 20,5 млрд кубів, а потреби населення та ЖКГ становили 17 млрд кубів газу. Щоб зменшити ціну, достатньо український газ спрямувати на потреби людей та ЖКГ, а не олігархів», – повідомив Олександр Мазурчак.

Більш того, наголосив співголова партія, влада вдається до шантажу.

«Замість того, щоб прибрати бюрократію та чиновників-корупціонерів, влада почала лякати українців доларом по 40 грн, якщо не буде чергового кредиту від МВФ. Українців змушують вибирати поміж бути бідними або ще біднішими», – наголосив Олександр Мазурчак.

«Наш край» закликав українців зупинити шантаж влади та не дати уряду підвищити ціну на газ.

«Збір підписів відбуватиметься в усіх регіонах України, а також у мережі інтернет. Кампанія стартує наступного тижня. Якщо хтось хоче підтримати нашу ініціативу, потрібно зателефонувати на «гарячу» лінію партії – 800 21 800», – підсумував Олександр Мазурчак.

Теги: , , , , ,