Шахтарі отримають 1,4 млрд грн на зарплату завдяки нашому тиску, – депутат від “Нашого краю” Сергій Шахов

Під спільним тиском «Нашого краю» та шахтарів влада виділила 1,4 млрд грн на погашення заборгованості із зарплати гірнякам. Про це повідомив народний депутат Сергій Шахов під час зустрічі з трудовим колективом шахти ім. Г.Г Капустіна ПАТ «Лисичанськвугілля».

Шахов зазначив, що акція під Міністерством з вимогою виплатити зарплату шахтарям була успішною.

“Шахтарям на зарплати виділено 1,4 мільярди гривень. Після цілої ночі, проведеної під вікнами Міністерства енергетики, та конфлікту із Насаликом, який не хотів пускати до себе народного депутата і представників профспілок гірників, ми все-таки перемогли», – заявив Шахов.

Як зазначив народний депутат, після нещодавнього страйку шахтарів у столиці під будівлею Міністерства вугільної промисловості звільненням пригрозили 100 гірникам Лисичанської шахти.

«Я приїхав сьогодні в Лисичанськ, щоб в тому числі, вирішити питання з шахтарями, яким загрожує звільнення. Якщо він (Кисельов – в.о. генерального директора ПАТ «Лисичанськвугілля») підпише наказ про звільнення, ми відновимо шахтарів законним шляхом і звільнимо Кисельова! І не в Київ поїдемо, а тут влаштуємо страйк. Мирну акцію шахтарів в Лисичанську і я вас тут підтримаю. Буду разом з вами домагатися відставки міністра вугільної промисловості Ігоря Насалика», – зазначив депутат.

Нагадаємо, що 13 липня Верховна Рада ухвалила рішення виділити державним шахтам ще 1,4 млрд грн дотацій з метою погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям. За ухвалення законопроекту №8362 в цілому проголосував 261 депутат.

Теги: , ,