“Наш край”: Через відсутність контролю необґрунтоване подорожчання проїзду в транспорті може накрити інші міста після Києва

«Наш край» спрогнозував стрімке здорожчання вартості проїзду у транспорті по всій країні слідом за Києвом та запропонував негайно запровадити єдиний електронний квиток для контролю за доходами та витратами перевізників. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, уже найближчим часом варто очікувати стрімкого підвищення цін на проїзд в інших населених пунктах країни.

“Міська влада Києва пішла на безпрецедентний крок. Це відбувається тому, що в ціні проїзду приховані приватні інтереси та корупція. Уряд має терміново запровадити на громадському транспорті єдиний електронний квиток  для контролю за пасажиропотоком”, – зазначив Олександр Мазурчак.

На думку співголови “Нашого краю”, єдиний електронний квиток дасть старт контролю над доходами та витратами перевізників.

“На першому етапі ми маємо побачити, скільки людей реально користуються тим чи іншим маршрутом громадського транспорту, скільки користуються пільгами. Наступним кроком потрібно взяти під контроль доходи від реклами та реальні витрати на ремонт і придбання нових одиниць техніки”, – пояснив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що досі невідомі реальні показники роботи комунальних транспортних парків та приватних перевізників.

“Відсутня об’єктивна інформація про собівартість проїзду, прибутки від реклами у метро, трамваях, тролейбусах. У таких умовах неможливо підрахувати витрати на громадський транспорт та, відповідно, визначити обґрунтовану ціну на проїзд”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, що з 14 липня проїзд у столичному громадському транспорті подорожчав удвічі. Разовий квиток відтепер коштує 8 грн.

Теги: , ,