«Наш край» привітав село Трихати зі святами

Ці вихідні були ознаменовані урочистими подіями — святкування Дня села Трихати Миколаївського району.

Прийнято вважати, що 226 років тому було засновано село, в якому тоді було три хати. Так з’явилася і назва. Як свідчить легенда, назва села виникла тому, що тут жили три міцні, багаті господарі зі своїми обійстями – хуторами, які часом об’єдналися у село.

Кожного року у центрі мальовничого села, у сільському Будинку культури проходять урочисті заходи. Цього разу у програмі святкування були ярмарок, атракціони, ігри. У святкуванні взяли участь більше 300 мешканців села. Депутати та партійний актив партії «НАШ КРАЙ» також побували на урочистих заходах. Активну участь в організації, проведенні святкових заходів взяли староста села Трихати, обрана від партії «НАШ КРАЙ» Безклуба Тетяна, керівник партійного осередку Ольшанської селищної ради ОТГ Білий Олександр, голова Миколаївської районної організації партії Добровольський Андрій.

Довгі роки Трихатський сільський Будинок культури очолює Валентина Ярова, людина творча і захоплена своєю справою. А головне для жінки – це діти. Син Валентини Ярової, Максим — олімпійський чемпіон паралімпійських ігор 2018 року, отримав золото у лижних перегонах. На попередній Паралімпіаді в Сочі 24-річний Максим Яровий виграв два срібла і бронзу в лижних гонках і біатлоні.

«НАШ КРАЙ» нагородив Валентину Ярову подякою та цінним подарунком за активну громадську позицію, багатогранність діяльності, виховання мужнього сина, справжнього патріота України.

Теги: