«Наш край» оголосив конкурс до Дня прапору – на переможця чекає цінний подарунок

Миколаївська обласна організація «Наш край» оголошує конкурс до Дня українського прапору «Блакитний і жовтий навколо нас». Переможці конкурсу отримають від «Нашого краю» цінні подарунки. Як відзначають організатори, головна мета – об’єднати людей навколо загальних цінностей і любові до рідного краю та символів держави.

«Свято Державного Прапору України — це свято всіх поколінь українців, це данина поваги символу держави. Під рідним прапором український народ і сьогодні відстоює свою гідність та незалежність. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний прапор. Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш Край» запрошує виявити справжній патріотизм, любов та гордість за свою державу та оголошує конкурс «Блакитний і жовтий навколо нас», присвячений Дню Державного Прапора України», — розказують в «Нашому краї».

За умовами конкурсу потрібно вподобати сторінку політичної партії «Наш край»  https://www.facebook.com/nashkray.mykolayivshchyna/  зробити особисте фото з українським прапором або в одязі, оздобленні, інтер’єрі місця фотографування тощо, де присутня комбінація блакитного та  жовтого кольорів; розмістити це фото на своїй сторінці в Facebook з хеш-тегом #НашКрай.

«Ми чекаємо на ваші фото з 2 по 20 серпня 2018 року. За результатами оцінок експертного журі 22 серпня буде визначено фіналістів. В День Державного Прапора України ми урочисто оголосимо переможців конкурсу, а також розмістимо колаж з 10 найкращих фото на обкладинці нашої сторінки у Facebook. Сподіваємось на вашу креативність», — говорять організатори.

На переможців чекає нагородження. Також автор найкращого фото, яке набере  найбільше лайків, отримає  подарунок.

Теги: , , ,