«Наш край»: Затримки із виплатою пенсій – наслідок помилкової економічної політики уряду

Затримка у виплаті пенсій – не провина окремих чиновників, а наслідок помилкової економічної політики уряду. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, те що пенсіонери перестали вчасно отримувати свої пенсії, свідчить про повний провал політики уряду в економічній сфері.

“Те, що минулого тижня пенсіонери вчасно не отримали пенсій –не помилка окремих чиновників, а наслідок помилкової економічної політики уряду. Як би не намагались урядовці списати все на нестачу коштів від платників єдиного соціального внеску, справжня причина одна – відсутність в уряду системної роботи з економікою. Тільки зростання економіки, поява нових робочих місць та збільшення доходів громадян гарантуватимуть всі соціальні виплати”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова партії «Наш край» наголосив, що поки уряд не перестане працювати на користь олігархів, українцям не уникнути затримок соціальних виплат у майбутньому.

“Олігархічно орієнтована економіка призвела до того, що залишок коштів на Єдиному казначейському рахунку становить 1,99 мільярда гривень. Хоча ще рік тому було 44,06 млрд грн – у 22 рази більше. Позика Пенсійному фонду для фінансування пенсій у липні майже спустошила державну скарбницю. Нам потрібна економіка розвитку, а не економіка боргів та заощаджень”, – переконаний Олександр Мазурчак.

Він закликав владу застосувати дієві інструменти, які запустять розвиток економіки.

“Наш край” закликає уряд відродити вітчизняну промисловість, створити умови для розвитку ІТ-сфери, підтримати вітчизняний агросектор, розбудувати інфраструктуру та стимулювати експорт вітчизняної продукції, а не сировини. Саме ці інструменти посилять спроможність держави гарантувати всі соціальні виплати, а також їх зростання», – підсумував Олександр Мазурчак.

Детальніше — https://nashkray.org/nash-kraj-zatrymky-iz-vyplatoyu-pensij-naslidok-pomylkovoyi-ekonomichnoyi-polityky-uryadu/

Теги: