«Наш край»: Уряд має ухвалити принципове рішення щодо ціни на газ, а не тягнути час

Негайно ухвалити принципове рішення щодо зниження ціни на газ для людей, а не затягувати час та влаштовувати торги з МВФ, закликає уряд партія «Наш край». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, уряд свідомо затягує процес зниження ціни на газ.

“Замість того, щоб прозоро та публічно визнати, що ціна на газ для населення завищена більше ніж удвічі та негайно ухвалити рішення щодо її зниження, уряд тягне час та на місяць залишає стару ціну. Такими чином, Кабмін свідомо затягує процес зниження ціни на газ та торгується з МВФ», – переконаний Олександр Мазурчак.

Більше того, наголосив він, уряд свідомо йде на те, щоб ціну на газ неможливо було знизити.

“Сорок чотири земельні ділянки з запасами газу 150 мільярдів кубометрів газу уряд планує виставити на продаж через електронні аукціони. Коли доступ до українського газу отримають приватні інвестори, його ціна буде не нижче рівня імпорту”, – вважає Олександр Мазурчак.

Співголова партії «Наш край» закликав уряд зупинити подальше здорожчання газу.

“Уряд має принципово знизити ціну на газ для людей, а не торгуватись з МВФ. Для цього держава повинна збільшувати його видобуток, а не продавати родовища. Український газ належать українцям”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Детальніше читайте на сайті — https://nashkray.org/nash-kraj-uryad-maye-uhvalyty-pryntsypove-rishennya-shhodo-tsiny-na-gaz-a-ne-tyagnuty-chas/

Теги: ,