В конкурсі до Дня прапору переміг колектив Новобузької центральної бібліотеки

КОЛЕКТИВ НОВОБУЗЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕКИ

Переможцями фото-конкурсу до Дня українського прапору «Блакитний і жовтий навколо нас» став колектив Новобузької центральної районної бібліотеки. Таке рішення біло прийняте журі конкурсу вчора, 21 серпня. Про це повідомляють організатори.

«Миколаївська обласна організація партії «Наш край» вже другий рік поспіль реалізовує проект, присвячений Дню українського прапору. Цього року ми вирішили провести фото-конкурс. На нашу адресу, електронну пошту та фейсбук-сторінку надійшло багато світлин. Це – прекрасні патріотичні ілюстрації, які в дійсності підіймають патріотичний дух та відображають любов до рідного краю. Дуже приємно, що до конкурсу долучилося багато учасників, які проживають в сільській місцевості. Вибір був важкий, але журі справилось і сьогодні ми говоримо, що переміг колектив Новобузької центральної районної бібліотеки. Призи переможцю будуть вручені на початку вересня», — підкреслили організатори заходу.

Як відзначають у партії «Наш край», головна мета конкурсу – об’єднати людей навколо загальних цінностей і любові до рідного краю та символів держави.

 

ІНШІ УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

Теги: , ,