10 років в місцевому самоврядуванні, — «Наш край» вітає Людмилу Дромашко з професійним ювілеєм

«Наш край» вітає Первомайського міського голову Людмилу Дромашко з 10-річним ювілеєм служби в органах місцевого самоврядування. Людмила Григорівна з тих людей, яких можна по праву назвати професіоналами. Все своє життя пропрацювала на керівних та провідних посадах. Близько 30 років свого життя віддала роботі на заводі «Фрегат», де працювала провідним економістом, начальником планово-економічного управління, заступником директора підприємства, а, з часом, і заступником голови правління з економіки та фінансів.

З 1998 року розпочалась для Людмили Григорівни депутатська робота. 10 років Людмила Дромашко відстоювала інтереси своїх виборців в сесійній залі Первомайської міської ради. В 2008 році їй випало об’єднати вже весь депутатський корпус, ставши секретарем ради, в.о. міського голови.

Лідерські якості та величезний управлінський досвід, сумлінний професійний підхід до господарювання містом привели Людмилу Дромашко на посаду міського голови. З грудня 2008 року по теперішній час Людмила Григорівна очолює Первомайськ.

20 років активної діяльності в системі місцевого самоврядування, з них 10 років – на керівних посадах. Два значних ювілея, з чим ми і вітаємо міського голову м. Первомайськ, обраного від партії «Наш край», Людмилу Григорівну Дромашко.

Зичимо міцного здоров’я, наснаги, витримки та успіху на подальшому життєвому як особистому, так і професійному шляху.

Людмила Григорівна Дромашко нагороджена різноманітними подяками та грамотами Миколаївської обласної ради та Миколаївської обласної державної адміністрації «За активну громадську позицію , значний особистий внесок у проведення благодійної акції для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування», «За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, багаторічну самовіддану працю у справі забезпечення функціонування територіальної громади, активну громадську позицію» та ін.

Указом Президента України від 24.08.2010 Людмилі Дромашко присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 19-ї річниці Незалежності України.

Людмила Григорівна нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з нагоди 25-ї річниці Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування в Україні, багаторічну сумлінну працю.

 

 

Теги: , ,