Волонтери Снігурівщини поїхали на передову, щоб привітати захисників зі святами

Волонтери Снігурівщини напередодні державних свят: Дня прапору України та Дня незалежності України поїхали на передову, щоб привітати українських воїнів зі святами. Про це на своїй сторінці в фейсбук написав Олександр Єфремов.

«Волонтери Снігурівщини відвідали наших воїнів на передовій, щоб привітати зі святами Державного Прапора та Дня Незалежності України. Капелан Александр Єфремов та Андрій Закусілов відвідали наших земляків у Мар’їнці та на Світлодарській дузі. Волонтери доправили строй матеріали, овочі, фрукти та Снігурівську воду. Нашим землякам було дуже приємно, що їх не забувають та про них піклуються. Також були здійснені молитви за мир у нашій країні та за захист наших воїнів. Хлопці передавали привіт і подяку землякам і усім тим, хто брав участь у здійснені цієї місії, а саме, агрофірмі «Владам», Гальовичу В.А., Бриченко І.В., Закусілову А.М., Долині С.В., церкві «Нове Покоління», капелану Шпоть В.В.», — сказано у повідомленні.

Депутат Миколаївської обласної ради, обраний від партії «Наш край», Андрій Закусілов відзначає, що такі поїздки здійснюються регулярно і для себе особисто він вважає обов’язком допомагати та підтримувати тих, хто на Донбасі береже мир України.

«Волонтери Снігурівщини уже не перший рік організовують різноманітну допомогу як для воїнів, що стоять на захисті суверенності, так і для тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги. Людям, особливо тим, хто далеко від своєї домівки, сім’ї, дітей дуже важко там приходиться і наша підтримка, підтримка кожного з нас для них дуже важлива», — відзначив Андрій Закусілов.

 

Теги: , , ,