За підтримки «Нашого краю» на кінноспортивній базі відбулися спортивні змагання, ярмарка та святковий концерт

Сьогодні, 24 серпня, на території Миколаївської філії «Південний Племконецентр» ДП «Конярство України» відбулися Одноденні відкриті змагання з виїздки та конкуру, присвячені 27 річниці Незалежності України. За словами організаторів, директора кінноспортивної бази Андрія Добровольського, такі змагання проходять вперше. Ідея проведення зародилася в минулому році і завдяки бажанню людей вже в цьому році такі змагання вдалося вставити в календар.

«Рішення було прийнято в минулому році. Ми старалися і зробили все можливе для того, щоб в цьому році змагання були підтримані і внесені в календар. Сьогодні спортсмени вже можуть підтверджувати свої звання. Відкриті одноденні змагання тепер будуть традиційними і будуть щороку проходити напередодні або в День незалежності України », — говорить Андрій Добровольський.

Десятки городян зійшлися на кінноспортивну базу, щоб подивитися на вершників. Також на спортсменів і гостей заходу чекала концертна програма, яку привезли артисти Іванівського сільського клубу. А паралельно на всіх чекала ярмарка.

 «До нас приїхало підприємство «Степове», вони привезли свої смаколики: випічку здобну, хлібець, шашлик, водичку, є на заході медяники, наші люди з Варварівки торгують виноградом. У нашому краї дуже багато моментів на які ми не звертаємо уваги, тому що ми кудись весь час поспішаємо і нам, часом, колись звернулись по сторонам і побачити наскільки ж все красиво. Сьогодні свято у кожного з нас. Нас підтримує Юрій Кормишкін і партія «Наш край» і нам дуже приємно, що ми робимо спільну справу для розвитку нашої країни — вільної і незалежної», — підкреслив директор кінноспортивної бази.

Свої вітання спортсменам і гостям свята передав і сам глава Миколаївської обласної партійної організації «Наш край» Юрій Кормишкін, побажавши всім залишатися вірними своїм принципам, улюбленій справі і бути відповідальними за майбутнє своєї країни.

«В День Незалежності України замислююсь над тим, наскільки важливо залишатись вірним своїм принципам і справі, яку робиш день за днем. Адже саме відданість своїй праці допоможе нам досягти ще більших звершень заради нашої з вами країни. Незалежність виборювалась протягом довгих десятиліть такою ж невтомною працею наших пращурів. Незалежність – це не тільки свобода дій, а й обов’язки перед нашим майбутнім. Сьогодні ми відповідальні за те, в якій країні будуть жити наші діти завтра», — сказано в повідомленні.

 

Теги: , ,