В Первомайську «Наш край» продовжує реалізацію проекту «Наш край — дітям»

Уже більше місяця Первомайська міськрайонна партійна організація «Наш край» разом з Первомайським представництвом Молодіжної організації «Наш край» 2.0. реалізовує проект «Наш край» дітям». За цей час було проведено більше 10 освітніх та пізнавальних заходів для малечі Первомайська. Про це розповіла керівник первомайського осередку молодіжної організації Анастасія Паращук. Молодіжний лідер впевнена, що даний проект тільки набирає обертів – попереду навчальний рік і потрібно буде не тільки допомагати в створені безпечного середовища для освіти, але й допомагати дітям з малозабезпечених сімей, дітям-сиротам або тим, хто залишився без батьківського піклування з закупкою шкільного приладдя, одягу, елементарних засобів гігієни.

«На превеликий жаль, в нашому районі є діти, яким потрібна турбота та підтримка зі сторони. Є сім’ї, які через різкі скачки цін, не можуть придбати все те, що сьогодні необхідно дитині, є, нажаль, діти, які зовсім залишені батьківського піклування. Довгий час партія «Наш край» опікується такими сім’ями та окремо дітьми. Цей рік не стане виключенням. Впевнена, що саме цей проект набуде ще більшої соціальності уже восени», — підкреслила Анастасія Паращук.

Варто відзначити, що одним з останніх заходів, які відбулись в рамках проекту «Наш край — дітям», стали розвиваючі програми до Дня прапору України та Дня Незалежності.

Як відзначила в коментарі керівник молодіжної організації «Наш край 2.0» Анастасія Паращук ціль заходу полягала в тому, щоб об’єднати цінності людей і показати всім любов до України, рідного краю.

Теги: , , , ,